UA
044 300 29 04067 401 26 58067 621 76 27
Головна / Про нас / Про «АБ Столичний»

Про «АБ Столичний»

Професіоналізм і якість - в якість доріг та життя!
Історія виникнення заводу сягає корінням в післявоєнні роки, коли 5 січня 1948 року на базі тресту «Міськдорміст» було запущено асфальтобетонний завод.

У 50-х роках було налагоджено виробництво залізобетонних виробів.

З 1977 року завод перенесений на нову ділянку площею понад 19 га, де розташовані цехи з виробництва асфальтобетонних сумішей, залізобетонних і бетонних конструкцій,
ремонтно-механічний, електроремонтний, два бетонозмішувальних вузла, автогосподарство, під'їзні залізничні колії з двома підвищеними естакадами, котельня і лабораторії.
03.11.2004 року на базі підприємства ВАТ «Завод залізобетонних виробів і дорожньо-будівельних матеріалів» було створено Відкрите акціонерне товариство «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний».

На виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства», згідно з рішенням загальних зборів акціонерів Відкритого акціонерного товариства «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» №1 від 01.04.2011 р.,
була змінена організаційна форма підприємства - Публичне акціонерне товариство «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний».

ПАТ «АБ Столичний» є правонаступником ВАТ «АБ Столичний».
20 квітня 2012 року на загальних зборах акціонерів Публічного акціонерного товариства «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» було прийнято рішення про укладення договорів з двома біржами - ПрАТ «Фондова біржа ПФТС» та ПАТ« Українська біржа».

На біржах була проведена оцінка акцій ПАТ «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний »і прийнято рішення про віднесення акцій ПАТ« АБ Столичний» до категорії «позалістингових цінних паперів». 16 травня 2017 року Публічне акціонерне товариство «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний»знову змінило організаційну форму - Приватне акціонерне товариство «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» (скорочено - ПрАТ «АБ Столичний»).Технологія і організація робіт, власні залізничні колії й автомобільний транспорт дозволяють гнучко підходити до розгляду питання поставок, враховувати інтереси Клієнта, а також реалізовувати продукцію за доступними цінами.

Спеціалізація підприємства:

асфальтобетонні суміші
бетонні суміші
залізобетонні вироби
бетонні вироби
Вперше в Києві для підвищення температури плинності асфальтобетонного покриття, зменшення його крихкості і збільшення довговічності освоєний випуск асфальтобетонних сумішей з полімерно-бітумних в'язким, а також щебенево-мастичних сумішей. Продукція підприємства, вироблена з використанням сучасних технологій, використовувалася для покриття Хрещатика, шосе Київ-Бориспіль і більшості вулиць Столиці та передмістя. Сучасне комп'ютерне обладнання бетонозмішувальних вузлів дозволяє виробляти широку номенклатуру бетонних сумішей найвищої якості.
Завод традиційно випускає конструкції для дорожнього будівництва і капітального ремонту автомобільних доріг та інженерних комунікацій.

Продукція цеху з виробництва залізобетонних і бетонних виробів знаходить широке застосування під час дорожнього будівництва:

конструкції підземних переходів, підпірних стінок, теплокамер колекторів
бортові камені, зливоприймачі
елементи збірних залізобетонних колодязів
лотки інженерних мереж
фундаментні блоки
тротуарні і дорожні плити
плити парканів, стовпчики огорожі та ін.
Основним напрямком в удосконаленні випуску високоякісної продукції є модернізація технологічного обладнання основних цехів.

Так за період 2000-2003 рр. виконано реконструкцію асфальтового і бетонного виробництва. Замість механічних вагових дозаторів встановлені електронні, що дозволило значно зменшити відхилення при дозуванні компонентів,
і як результат підвищити якість бетону. Поточний ремонт і вдосконалення обладнання проводиться щорічно.
Управління технологічними процесами виконується за допомогою комп'ютерної техніки. Вимірювальні можливості виробничо-випробувальної лабораторії ПрАТ «АБ Столичний»
визнані Державним підприємством «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «Укрметртестстандарт»).

Завод має потужну прирейкову базу (600 тис. тонн), яка дозволяє механізовано проводити розвантаження всіх видів вантажних вагонів, гранітної продукції (щебінь, подрібнений
або природний пісок), технічної солі, яка застосовується для зимового утримання доріг міста.
Доставка асфальту, бетону, будівельних сумішей, бетонних та залізобетонних виробів на об'єкти будівництва може здійснюватися автотранспортом заводу.

Гнучка цінова політика, висока швидкість у наданні інформації, індивідуальний підхід до клієнта і стабільно висока якість продукції - дозволяє нашим партнерам будувати якісно і у
встановлені терміни.

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.