UA
044 300 29 04067 401 26 58067 621 76 27
Головна / Новини і акції / Новини / Інноваційне укриття подвійного призначення

Інноваційне укриття подвійного призначення

Дата публікації: 25.08.2023

ПрАТ "АБ Столичний", виробник асфальтобетонних сумішей, бетонних та залізобетонних виробів, товарного бетону та інших супутніх товарів, розробив інноваційне укриття подвійного призначення зі збірного залізобетону, яке здатне витримувати тиск ударної хвилі до 100 кПа. Споруда може служити як у воєнний час в якості укриття, так і у мирний – як підсобне приміщення, майстерня чи інше.
У проєкті передбачили внутрішню інженерію, автономний септик і дренажний колодязь. Електропостачання та воду підводитимуть від існуючих мереж, водонагрівачі ємністю по 30 л забезпечать в укритті гарячу воду. Для питної води розмістять бак об’ємом 0,3 м³.
Електричні конвектори разом із припливно-витяжною вентиляцією підтримуватимуть температуру в загальних приміщеннях на рівні 14°C, у санвузлах – 18°C. У випадку перебоїв з електропостачанням відбудеться переключення на дизельні генератори, також є можливість провести Wi-Fi. Уся система автоматизована: і вентиляція, і щитові блокуватимуться в разі небезпеки, тоді вмикатимуться інші варіанти освітлення та вентиляції.
В укритті площею 85,5 м² можуть комфортно розміститься 80-100 осіб.
У проєкті врахували та дотрималися будівельних державних норм щодо інклюзивності: рівна підлога, широкі сходи, механізм для спуску візочків і відповідні санвузли для осіб з маломобільних груп населення.
Проєкт укриття має всі необхідні дозволи, тож замовнику треба лише підготувати проєкт з прив’язкою під місцевість. Монтаж укриття триває два місяці.
Аби більше дізнатися про проєкт зведення укриттів для цивільного населення, напишіть на пошту sales@ab-stolichny.com.ua або зателефонуйте за номерами 044 300 2904, 067 401 2658, 050 074 1158.

Завантажити презентацію за посиланням: Інноваційне укриття подвійного призначення

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.